Apap dla dzieci Forte zawiesina doustna 85ml
Dzieci często nie chcą przyjmować tabletek i kapsułek, dlatego warto mieć w domu Apap dla dzieci Forte, który pomoże zwalczyć różnego pochodzenia bóle i gorączkę. Zawiesinę mogą stosować także dorośli i osoby starsze.
Skład:
1ml zawiera 40mg paracetamolu. Pełna strzykawka doustna dozująca (5ml) zawiera 200mg paracetamolu. Substancje pomocnicze ze znanym efektem: parahydroksybenzoesan metylu (E218) – 0,68mg/ml, parahydroksybenzoesan propylu (E216) – 0,12mg/ml, sacharoza – 500mg/ml. Pozostałe substancje pomocnicze: kwas cytrynowy jednowodny, cytrynian sodu, guma ksantan, woda oczyszczona, aromat pomarańczowy: aromaty naturalne, aromaty sztuczne, alkohol etylowy, butylohydroksyanizol (E320).
Działanie:
Apap dla dzieci Forte zawiesina doustna zawiera jako substancję czynną paracetamol. Substancja ta charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz słabym działaniem przeciwzapalnym. Mechanizm działania paracetamolu polega na blokowaniu produkcji prostaglandyn w ośrodkowym układzie nerwowym (OUN) oraz na hamowaniu tworzenia impulsów bólowych (aktywność obwodowa). Aktywność obwodowa może wynikać również z hamowania syntezy prostaglandyn lub innych substancji uwrażliwiających receptory bólowe. Mechanizm działania przeciwgorączkowego prawdopodobnie polega na bezpośrednim oddziaływaniu na ośrodek ciepła w podwzgórzu.
Zastosowanie:
Produkt leczniczy Apap dla dzieci Forte zawiesina doustna wskazany do krótkotrwałego, objawowego leczenia gorączki oraz bólów o słabym i umiarkowanym nasileniu takich jak: bóle głowy, ból zęba, bóle miesiączkowe. Polecany dla dzieci powyżej 3. miesiąca życia.
Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, chronić przed promieniami słonecznymi. Po otwarciu przechowywać nie dłużej niż 6 miesięcy.
Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku.
Do krótkotrwałego, objawowego leczenia, bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki.
Viruzine Forte syrop przeciwwirusowy 0,5 g/5ml 100ml - Viruzine Forte 500 mg/ 5 ml to produkt leczniczy, który zawiera substancję czynną inozyny pranobeks, która hamuje in vitro namnażanie chorobotwórczych dla człowieka wirusów z grupy Herpes.
Apap Junior przeziębienie to lek w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego. Zawiera 300mg paracetamolu, 20mg witaminy C oraz 5mg fenylefryny. Paracetamol to lek przeciwbólowy, który działa również jako lek przeciwgorączkowy. Apap Junior zażywa się w celu leczenia objawów towarzyszącym przeziębieniu i grypie.
APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz nasennym. Paracetamol zawarty w produkcie łagodzi ból, natomiast difenhydramina działa nasennie
Lipomal przeciwgorączkowy syrop o smaku malinowym przeznaczony specjalnie dla dzieci. Lipomal to syrop polecany szczególnie podczas: - stanów gorączkowych, - przeziębień, - zapaleń gardła, - kaszlu. Lek moze być stosowany u dzieci w wieku powyżej 1 roku życia.
APAP Extra to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Preparat zawiera dwie substancje czynne - paracetamol (Paracetamolum) i kofeinę (Coffeinum)
Ibuprom dla Dzieci Forte to lek w postaci syropu stosowany w bólach i gorączce różnego pochodzenia u dzieci powyżej 3 miesiąca życia.
Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie
Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie
MELISAL forte 100 g syropu zawiera: Substancja czynna: Wyciąg płynny złożony (1:1) z: liścia melisy (Melissae folio,), kwiatostanu głogu (Crataegi inflorescentia) i korzenia arcydzięgla (Archangelicae radice) (77/15/8) - 10,0 g Substancje pomocnicze: Koncentrat z porzeczki, olejek cytronelowy jawajski, sacharoza, woda oczyszczona. Syrop zawiera do 0,4% etanolu. Opakowanie zawiera 125 g preparatu. Co to jest Melisal® forte i w jakim celu się go stosuje Syrop Melisal® forte jest to produkt leczniczy zaw
APAP migrena jest stosowany w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz napadów migreny (objawów takich jak: ból głowy, nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk oraz zaburzenia codziennego funkcjonowania) z aurą lub bez aury.
Malinowy syrop na odporność dla dzieci od 2 roku życia.
Syrop dla dzieci stosowany w celu podniesienia odporności organizmu.