Czajnik nierdzewny Asta 2,3LCzajnik Asta łączy tradycyjne kształty z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Całość powstała z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Stąd jego niebywała wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.Ponadto dzięki odpowiedniej grubości dna czajnik szybko się nagrzewa, dlatego oszczędzasz czas. Uchwyt typu Silk Touch sprawia, że rączka nie nagrzewa się. Dlatego korzystanie z niego jest jeszcze bezpieczniejsze. Uchylany gwizdek ułatwia nalewanie wrzątku do kubków. Wyjmowana pokrywa dodatkowo usprawnia uzupełnianie wodą. Nadaje się na każdy rodzaj kuchenek gazowych, elektrycznych i płyt indukcyjnych.Dane techniczne Materiał: stal nierdzewna Pojemność: 2,3L
Czajnik nierdzewny na indukcję i gaz Florina Bella 1,5 l
Klucz zapadkowy ASTA A-1922B 1/4" 27Nm Dane techniczne: - Rozmiar uchwytu mocującego: 1/4" - Prędkość bez obciążenia: 260 obr/min - Maksymalny moment obrotowy: 27 Nm - Przyłącze powietrza: 1/4" - Wąż zasilający: 8-10 mm - Ciśnienie powietrza: 6,2 bar - Średnie zużycie powietrza: 113 l/min. - Poziom hałasu: 85 db - Całkowita długość: 120 mm - Ciężar: 0,40 kg
Klausberg Kb-7195 Czajnik nierdzewny czarny połysk
Lampa ścienna ASTA czarna wykonana została z metalu oraz aluminium. Ponadczasowa, minimalistyczna forma kinkietu ASTA cechuje się praktycznością i uniwersalnością. Wysoka jakość wykonania i prosta konstrukcja lampy gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości. Oświetlenie doskonale prezentuje się pojedynczo jak i w towarzystwie innych lamp.źródło światła: LED 13W /3000K / 359 lmszerokość: 2 cmwysokość: 100 cmwaga z opakowaniem: 2 kgsposób wysyłki: kurier
Lampa wisząca ASTA-3 w kolorze czarnym matowym to minimalistyczna forma przecinających się ledowych pionowych i poziomych elementów.Ledowe źródła światła oprawione zostały w metalowe rurki.Całość kompozycji lampy ASTA-3 stanowi geometryczną formę przypominającą kratownicę.Lampie ASTA-3 można nadać indywidualny charakter poprzez dowolne ustawienie wysokości.Lampa wyposażona jest w ledowy o o przyjemniej barwie światła 3000K.Zasilacz ledowy ukryty jest w subtelnej podsufitce w kolorze czarnym.Lampa z serii
1. Nazwa:Wazon 2. Kolor:Przezroczysty 3. Wymiary:18x11 cm Waga: 480g 4. Materiał:szkło sodowe prasowaneWazon ASTA to praktyczna dekoracja która dobrze komponuje się z wnętrzami w różnych stylach. Wazon został wykonany z trwałego szkła transparentnego.
Lampa wisząca ASTA-3 w kolorze szampańskiego złota to minimalistyczna forma przecinających się ledowych pionowych i poziomych elementów.Ledowe źródła światła oprawione zostały w metalowe rurki.Całość kompozycji lampy ASTA-3 stanowi geometryczną formę przypominającą kratownicę.Lampie ASTA-3 można nadać indywidualny charakter poprzez dowolne ustawienie wysokości elementów pionowych i poziomych.Lampa wyposażona jest w ledowe światło o przyjemniej dla oka barwie 3000K.Zasilacz ledowy ukryty jest w subtelnej p
Grzechotka pneumatyczna 1/4" 35Nm 200obr/min Asta A-0721B Dane techniczne: Wrzeciono 1/4" Zastosowanie do śrub M8 Max. moc (Nm) 35 Obroty (obr/min) 200 Długość całkowita (mm) 160 Masa (kg) 0,5 Ergonomiczna obudowa pokryta tworzywem pozwalającym na pracę w warunkach produkcyjnych i chroniącym przed tzw.zimnym dotykiem Małe gabaryty pozwalające na pracę w miejscach trudno dostępnych
Lampa wisząca Asta III Orlicki Design. Lampa dostępna w kolorze chrom. Wymiary lampy długość 250 mm wysokość 1200 mm Źródło światła LED 3x3W 3000K
Lampa wisząca Asta I Orlicki Design. Lampa dostępna w kolorze chrom. Wymiary lampy średnica 100 mm wysokość 1200 mm Źródło światła LED 1x3W 3000K
Czajnik z linii Diamante wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, specjalnie tłoczonej aby przypominała kształt diamentu. Nada nietuzinkowego charakteru każdej kuchni.Cechy produktu:- czajnik wykonany ze stali nierdzewnej 201, dno wykonane ze stali 430,- pełna rączka wykonana z materiału miłego w dotyku "silk touch",- wbudowany gwizdek z przyciskiem ukrytym w rączce do wygodnego otwierania, - posiada pokrywkę z uchwytem,- polerowane wykończenie w kolorze białym,- uchwyt wykonany z tworzywa sztuczneg
Czajnik Via Roma włoskiej firmy Bugatti to elegancki i bardzo praktyczny czajnik wykonany został ze stali nierdzewnej zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Czajnik posiada niezwykle wygodną rączkę, która została pokryta czarnym nylonem, oraz funkcjonalny dzióbek, który może służyć zarówno do wygodnego wlewania, jak i wylewania wody. Po zagotowaniu wody czajnik daje niezagłośny sygnał dźwiękowy. Czajnik przystosowany jest do używania na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnej co jest niewąt
W każdej kuchni czajnik jest niezbędnym elementem wyposażenia. Kwestię wyboru: elektryczny czy tradycyjny pozostawiamy Tobie, jednak jeśli tu jesteś, to oznacza, że skłaniasz się ku tradycyjnym rozwiązaniom. Czajnik z gwizdkiem kojarzy się z rodzinną atmosferą i przytulnością, kiedy wśród najbliższych czekaliście na dźwięk gwizdka i możliwość spędzenia miłych chwil z ciepłą kawą czy herbatą. Czajnik Ava pozwoli Ci na powrót do takich chwil i kontunuowanie ich. Wykonany został z wysokiej jakości stali nier
W każdej kuchni czajnik jest niezbędnym elementem wyposażenia. Kwestię wyboru: elektryczny czy tradycyjny pozostawiamy Tobie, jednak jeśli tu jesteś, to oznacza, że skłaniasz się ku tradycyjnym rozwiązaniom. Czajnik z gwizdkiem kojarzy się z rodzinną atmosferą i przytulnością, kiedy wśród najbliższych czekaliście na dźwięk gwizdka i możliwość spędzenia miłych chwil z ciepłą kawą czy herbatą. Czajnik Dakota pozwoli Ci na powrót do takich chwil i kontunuowanie ich. Wykonany został z wysokiej jakości stali n
W każdej kuchni czajnik jest niezbędnym elementem wyposażenia. Kwestię wyboru: elektryczny czy tradycyjny pozostawiamy Tobie, jednak jeśli tu jesteś, to oznacza, że skłaniasz się ku tradycyjnym rozwiązaniom. Czajnik z gwizdkiem kojarzy się z rodzinną atmosferą i przytulnością, kiedy wśród najbliższych czekaliście na dźwięk gwizdka i możliwość spędzenia miłych chwil z ciepłą kawą czy herbatą. Czajnik Onda pozwoli Ci na powrót do takich chwil i kontunuowanie ich. Wykonany został z wysokiej jakości stali nie